fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
11 Возила
Подреди според:
Најнов Оглас
Opel Insignia Grand Sport Dynamic MT
1
Opel Insignia Grand Sport Dynamic MT
Контактирајте нè за цена
2019
129,101 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Opel Astra K Edition MT
1
Opel Astra K Edition MT
Контактирајте нè за цена
2017
150,080 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Volvo V40 D2 2.0 120ks  Business Plus MT
1
Volvo V40 D2 2.0 120ks Business Plus MT
Контактирајте нè за цена
2019
131,857 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
BMW Serie 2 Active Tourer 18d MT
1
BMW Serie 2 Active Tourer 18d MT
Контактирајте нè за цена
2018
170,000 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Opel Crossland X Advance MT
1
Opel Crossland X Advance MT
Контактирајте нè за цена
2020
108,000 km
Мануелен
Бензин
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Opel Insignia Grand Sport Edition MT
1
Opel Insignia Grand Sport Edition MT
Контактирајте нè за цена
2018
169,535 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Opel Astra K Business MT
1
Opel Astra K Business MT
Контактирајте нè за цена
2018
154,940 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Opel Astra K Edtion MT
1
Opel Astra K Edtion MT
Контактирајте нè за цена
2019
132,181 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Opel Astra K Business MT
1
Opel Astra K Business MT
Контактирајте нè за цена
2018
119,541 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Opel Astra K Turbo Edition MT
13
Opel Astra K Turbo Edition MT
€13.500
ABS , AirBag , Bluetooth , CRUISE Control , ESP , LED дневни светла , Екран на допир , Електрика на Волан , Електрични Прозори , Задна Паркин Камера , Кожен Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2020
121,000 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Opel Astra K SW Business MT
17
Opel Astra K SW Business MT
€9.800
ABS , AirBag , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , CRUISE Control , ESP , LED дневни светла , Алуминиумски Бандажи , Греење на ретровизори -ел.прилагодливи , Екран на допир , Електрични Прозори , Електрични Ретровизори , Команди на Волан , Магленки , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Камера , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади , Поврзување преку Bluetooth , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2019
143,117 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.