fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
19 Возила
Подреди според:
Најнов Оглас
Land Rover Range Rover Evoque MHEV Business Edition Premium AWD AT
1
Land Rover Range Rover Evoque MHEV Business Edition Premium AWD AT
Контактирајте нè за цена
2020
104,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Discovery Sport S FWD MT
1
Land Rover Discovery Sport S FWD MT
Контактирајте нè за цена
2020
104,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Range Rover Velar 4WD AT
1
Land Rover Range Rover Velar 4WD AT
Контактирајте нè за цена
2020
75,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Discovery Sport SE Business 4WD AT
1
Land Rover Discovery Sport SE Business 4WD AT
Контактирајте нè за цена
2018
137,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Discovery Sport 2.0 TD4 SE AWD 150ks
1
Land Rover Discovery Sport 2.0 TD4 SE AWD 150ks
Контактирајте нè за цена
76,000 km
Контактирајте нè за цена
Land Rover Range Rover Velar  I4  S AWD AT
1
Land Rover Range Rover Velar I4 S AWD AT
Контактирајте нè за цена
2018
83,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Discovery Sport  TD4 4WD SE
1
Land Rover Discovery Sport TD4 4WD SE
Контактирајте нè за цена
2019
92,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Discoevry Sport  I4 MHEV R-Dynamic SE AWD AT
1
Land Rover Discoevry Sport I4 MHEV R-Dynamic SE AWD AT
Контактирајте нè за цена
2020
146,565 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Range Rover Evoque TD4  Premium Pure 4WD AT
1
Land Rover Range Rover Evoque TD4 Premium Pure 4WD AT
Контактирајте нè за цена
2018
112,817 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Range Rover Evoque TD4 SE 4WD AT
20
Land Rover Range Rover Evoque TD4 SE 4WD AT
€27.500
ABS , AirBag , ASR , BAS , Bluetooth , CRUISE Control , Driving Assistant , ESP , LANE Assist , LED дневни светла , Xenon , Автоматскa клима уред во две зони , Алуминиумски Бандажи , Екран на допир , Електрика на Волан , Електрична рачна , Електрични Прозори , Задна Паркин Камера , Кожен Ентериер , Команди на Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади , Поврзување преку Bluetooth , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2017
128,134 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Land Rover Discovery Sport TD4 SE 4WD AT
1
Land Rover Discovery Sport TD4 SE 4WD AT
Контактирајте нè за цена
2019
125,657 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Range Rover Velar TD4 R-Dynamic SE 4WD
1
Land Rover Range Rover Velar TD4 R-Dynamic SE 4WD
Контактирајте нè за цена
2018
128,302 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.