fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
1 Result
Подреди според:
Најнов Оглас
Land Rover Discovery TD4 S 4WD AT 7seat
18
Land Rover Discovery TD4 S 4WD AT 7seat
€32.800
ABS , Bluetooth , CRUISE Control , LANE Assist , Автоматскa клима уред во две зони , Алуминиумски Бандажи , Борд Компјутер [КОЛОР] , Воздушна суспензија , Греење на ретровизори -ел.прилагодливи , Екран на допир , Електрични Прозори , Кожен Волан , Команди на Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади , Прилагодлива Суспензија , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2017
105,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.