fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
6 Возила
Подреди според:
Најнов Оглас
Land Rover Range Rover Velar 4WD AT
1
Land Rover Range Rover Velar 4WD AT
Контактирајте нè за цена
2020
75,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Range Rover Velar  I4  S AWD AT
1
Land Rover Range Rover Velar I4 S AWD AT
Контактирајте нè за цена
2018
83,000 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Range Rover Velar TD4 R-Dynamic SE 4WD
1
Land Rover Range Rover Velar TD4 R-Dynamic SE 4WD
Контактирајте нè за цена
2018
128,302 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Range Rover Velar TD4 R-Dynamic 4WD
1
Land Rover Range Rover Velar TD4 R-Dynamic 4WD
Контактирајте нè за цена
2018
85,015 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Land Rover Range Rover Velar I4 R-Dynamic S 4WD AT
27
Land Rover Range Rover Velar I4 R-Dynamic S 4WD AT
€42.900
10” Dual high-definition Touchscreens , 12" Екран за возач , ABS , AirBag , All Terrain Progress Control (ATPC) , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , ASR , Auto Hold , AWD , Bluetooth , CRUISE Control , ESP , HILL-HOLD Assist , Isofix , KeyLess GO , LANE Assist , LED дневни светла , LED пакет , LED светла , Matrix LED светла , Meridian Audio , Multimedia System , Park Assist , Park Distance Control , START-STOP Систем , Terrain Response систем за управување на различен терен , Torque Vectoring by Braking (TVBB) , VIRTUAL DASHBOARD , Автоматскa клима уред во две зони , Алуминиумски Бандажи , Борд Компјутер [КОЛОР] , Греење на ретровизори -ел.прилагодливи , Екран на допир , Електрични Ретровизори , Електрично затварање на гепек , Задна Паркин Камера , Затемнети стакла , Кожен Ентериер , Команди на Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Наслон за рака , ПАНОРАМСКИ Сончев Кров , Паркинг Камера , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади , Поврзување преку Bluetooth , Седишта со лимбарна подршка , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2019
128,509 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Land Rover Range Rover Velar  I4 R-Dynamic S 4WD AT
1
Land Rover Range Rover Velar I4 R-Dynamic S 4WD AT
Контактирајте нè за цена
2019
94,761 km
Автоматик
Дизел
AWD/4WD
Контактирајте нè за цена
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.