fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
1 Result
Подреди според:
Најнов Оглас
MG ZS-EV Comfort 45K Kwh  AT
15
MG ZS-EV Comfort 45K Kwh AT
€25.700
ABS , AirBag , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , CRUISE Control , ESP , Автоматски клима уред , Алуминиумски Бандажи , Екран на допир , Електрична рачна , Електрични Прозори , Кожен Волан , Команди на Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Сензори Позади , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2020
34,299 km
Автоматик
Електрично
Front Wheel Drive
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.