fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
1 Result
Подреди според:
Најнов Оглас
Nissan Leaf Acenta 40 Kwh AT
25
Nissan Leaf Acenta 40 Kwh AT
€19.600
ABS , AirBag , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , Blind Spot Monitor , Bluetooth , CRUISE Control , ESP , FRONT Assist , HILL-HOLD Assist , LANE Assist , LED дневни светла , Автоматскa клима уред во две зони , Борд Компјутер [КОЛОР] , Греачи на предни седишта , Мерач на Притисок во Гуми , Паркинг Камера , Паркинг Сензори Позади , Сензори за Дожд ,
2018
28,369 km
Автоматик
Електрично
Front Wheel Drive
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.