fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
3 Возила
Подреди според:
Најнов Оглас
Toyota C-HR Hybrid E-CVT Trend AT
1
Toyota C-HR Hybrid E-CVT Trend AT
Контактирајте нè за цена
2019
71,525 km
Автоматик
Бензин
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Toyota C-HR Hybrid  E-CVT Business Sport AT
1
Toyota C-HR Hybrid E-CVT Business Sport AT
Контактирајте нè за цена
2017
113,000 km
Автоматик
Хибрид
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Toyota C-HR Hybrid  E-CVT Active Sport AT
1
Toyota C-HR Hybrid E-CVT Active Sport AT
Контактирајте нè за цена
2017
98,000 km
Автоматик
Хибрид
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.