fbpx
Audi Q5 2.0 TDI 190ks Business Quattro S tronc

Audi Q5 2.0 TDI 190ks Business Quattro S tronc

2018
129,000 km
СУВ
€30.400
Drive Type:
AWD/4WD
Трансмисија:
Автоматик
Возила:
На Лагер
Мотор:
1968ccm
Doors:
5-door
Мотор:
1968ccm
VIN:
SAH001
Offer ID #24719
Offer ID #24719

 

✅ Прва регистрација 12/2018

✅ Интернационална верификација за квалитет

✅ Комплетна сервисна историја

✅ Редовно  сервисирани возила

✅ Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

☎ 𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,𝟎𝟕𝟓𝟐𝟏𝟔𝟖𝟎𝟗 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

Vehicle history

Before you decide to buy a car, read its history for free.
ABS
AirBag
CRUISE Control
ESP
HILL-HOLD Assist
Isofix
LED пакет
Multimedia System
Park PILOT
Аudi Drive Select
Автоматски клима уред
Алуминиумски Бандажи
Борд Компјутер [КОЛОР]
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Електрично затварање на гепек
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на Притисок во Гуми
Навигационен Систем
Паркинг Сензори Позади
Марка:
Audi
Модел:
Q5
Drive Type:
AWD/4WD
Трансмисија:
Автоматик
Возила:
На Лагер
Година:
2018
Километри:
129,000 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1968ccm
Doors:
5-door
VIN:
SAH001
Offer ID #24719

Send message

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.
    Copyright © 2021. All rights reserved.