fbpx
Land Rover Discovery TD4 S 4WD AT 7seat
Land Rover Discovery TD4 S 4WD AT 7seat
€32.800
Drive Type:
AWD/4WD
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1990ccm
Doors:
5-door
Мотор:
1990ccm
VIN:
SAG021
Offer ID #23991
Offer ID #23991
ABS
Bluetooth
CRUISE Control
LANE Assist
Автоматскa клима уред во две зони
Алуминиумски Бандажи
Борд Компјутер [КОЛОР]
Воздушна суспензија
Греење на ретровизори -ел.прилагодливи
Екран на допир
Електрични Прозори
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на Притисок во Гуми
Навигационен Систем
Паркинг Сензори Напред
Паркинг Сензори Позади
Прилагодлива Суспензија
Сензори за Дожд
Централна Брава

Возилото располага со 7 седишта и е со АКЦИСКА ЦЕНА од 32.800 евра

Прва регистрација 10/2017

Интернационална верификација за квалитет

Комплетна сервисна историја

Редовно  сервисирани возила

Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,075216809 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

Land Rover Discovery TD4 S 4WD AT 7seat

2017
105,000 km
СУВ Дизел
€32.800
Марка:
Land Rover
Модел:
Discovery
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2017
Километри:
105,000 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1990ccm
Моќност:
132kW
VIN:
SAG021

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.