• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
 • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
 • +389 (0) 2 2600 800

Побарајте го

возилото кое најмногу Ви одговара

Volvo V60 2.0 190ks D4 Inscription AT
23
24 800€
Volvo V60 2.0 190ks D4 Inscription AT
 • 144.000
 • Дизел
 • 09/2019
Land Rover Range Rover Evoque 2.0 Td4 180ks SE AT
23
27 500€
Land Rover Range Rover Evoque 2.0 Td4 180ks SE AT
 • 128.000
 • Дизел
 • 03/2017
Volvo XC40 2.0 190KS D4 AWD Business AT
22
29 500€
Volvo XC40 2.0 190KS D4 AWD Business AT
 • 120.000
 • Дизел
 • 01/2019
Peugeot 3008 BLUEHDI 1.5 130 S&S Active Business AT
20
21 500€
Peugeot 3008 BLUEHDI 1.5 130 S&S Active Business AT
 • 127.000
 • Дизел
 • 06/2019
Peuegot 508 Bluehdi 2.0 160KS GT EAT8
22
26 900€
Peuegot 508 Bluehdi 2.0 160KS GT EAT8
 • 76.000
 • Дизел
 • 05/2020
BMW X1 Xdrive 20d 190ks Advantage AT
21
25 900€
BMW X1 Xdrive 20d 190ks Advantage AT
 • 102.000
 • Дизел
 • 10/2018
Volvo S60 2.0 190ks D4 Cross Country MT
17
20 000€
Volvo S60 2.0 190ks D4 Cross Country MT
 • 115.000
 • Дизел
 • 11/2017
BMW 420d 2.0 190KS Gran Coupe AT
26
23 500€
BMW 420d 2.0 190KS Gran Coupe AT
 • 147.000
 • Дизел
 • 12/2017
Volvo S60 2.0 120KS D2 Kinetic Professional AT
20
16 200€
Volvo S60 2.0 120KS D2 Kinetic Professional AT
 • 134.000
 • Дизел
 • 03/2017
Volvo XC90 2.0 235KS D5 AWD 7 seat Business AT
25
43 000€
Volvo XC90 2.0 235KS D5 AWD 7 seat Business AT
 • 97.000
 • Дизел
 • 05/2018
Volvo XC60 2.0 197ks B4 AWD Mommentum AT
29
32 300€
Volvo XC60 2.0 197ks B4 AWD Mommentum AT
 • 161.000
 • Дизел
 • 11/2019
Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 150КS Business 4motion AT
16
24 900€
Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 150КS Business 4motion AT
 • 126.000
 • Дизел
 • 11/2017
Volvo S90 2.0 190ks D4 Mommentum AT
23
28 900€
Volvo S90 2.0 190ks D4 Mommentum AT
 • 106.000
 • Дизел
 • 04/2019
BMW 420d 2.0 190ks Executive Gran Coupe AT
20
27 100€
BMW 420d 2.0 190ks Executive Gran Coupe AT
 • 95.000
 • Дизел
 • 12/2018
Land Rover Discovery 2.0 TD4 S AT
18
42 000€
Land Rover Discovery 2.0 TD4 S AT
 • 105.800
 • Дизел
 • 10/2017
Volvo S90 D3 Inscription Geatronic Business Luxury Line
19
31 300€
Volvo S90 D3 Inscription Geatronic Business Luxury Line
 • 122.000
 • Дизел
 • 05/2018
Land Rover Range Rover Evoque 2.0 Td4 150cv Business Premium Pure Aut.
18
26 600€
Land Rover Range Rover Evoque 2.0 Td4 150cv Business Premium Pure Aut.
 • 124.000
 • Дизел
 • 12/2017
Opel Grandlland X 1.5 D Business AT6
18
20 300€
Opel Grandlland X 1.5 D Business AT6
 • 99.000
 • Дизел
 • 05/2019
Nissan X Trail 1.6 Dci 130 2wdBusiness MT
17
17 500€
Nissan X Trail 1.6 Dci 130 2wdBusiness MT
 • 142.000
 • Дизел
 • 06/2017
Volkswagen ID.3 LIFE PRO 62kwh
25
29 900€
ID.3 LIFE PRO 62kwh
 • 28.600
 • Електрично
 • 06/2021
Nissan Leaf 40kWh
26
24 800€
NISSAN Leaf 40 kWh Tekna
 • 16.000
 • Електрично
 • 01/2020
Nissan Qashqai 1.5 Dci 110ks Business Edtion MT
20
18 900€
Nissan Qashqai Business Edtion 1.5 dci 110ks MT
 • 73.000
 • Дизел
 • 10/2018
Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 150ks Business AT
22
23 900€
Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 150ks Business DSG
 • 134.000
 • Дизел
 • 04/2018
Land Rover Discovery 2.0 SD4 SE Automatic
18
44 500€
Land Rover Discovery 2.0 SD4 SE Automatic
 • 71.800
 • Дизел
 • 10/2017
Land Rover Range Rover Evoque 2.0 Td4 150ks Business Edition Se AT 30605
17
30 900€
Land Rover Range Rover Evoque 2.0 Td4 150ks Business Edition Se AT
 • 101.000
 • Дизел
 • 09/2017
Volvo S90 D3 Mommentum AT
17
27 800€
Volvo S90 D3 Inscription Geatronic Business Luxury Line
 • 132.000
 • Дизел
 • 01/2017
Volvo S90 D3 Business Executive AT
19
27 900€
Volvo S90 D3 Business Executive AT
 • 156.000
 • Дизел
 • 11/2019
BMW X1 Sdrive 18d 2.0 150ks Business AT
22
24 200€
BMW X1 Sdrive 18d Business AT
 • 124.000
 • Дизел
 • 03/2019
Volvo XC40 D4 AWD Mommentum AT
21
31 400€
Volvo XC40 D4 AWD Mommentum AT
 • 141.000
 • 06/2019
Opel Mokka e Edition 50KWh
15
33 800€
Opel Mokka e Edition 50KWh
 • 216
 • Електрично
 • 02/2021
MG ZS-EV Comfort 45kw
15
25 700€
MG ZS-EV Comfort 45kw
 • 34.000
 • Електрично
 • 07/2020
Opel Mokka e Elegance 50KWh
16
38 900€
Opel Mokka e Elegance 50KWh
 • 100
 • Електрично
 • 06/2022
Fiat 500e France Edition 42KWh
19
29 900€
Fiat 500e France Edition 42KWh
 • 27.000
 • Електрично
 • 02/2021
Opel Insignia Grand Sport 1.6 D 136KS Innovation Business AT
10
18 900€
Opel Insignia Grand Sport 1.6 D 136KS Innovation Business AT
 • 142.000
 • Дизел
 • 07/2019
Opel Corsa-e Edition
18
29 100€
Opel Corsa-e Edition
 • 13.000
 • Електрично
 • 01/2020

Какво возило сакате да купите?

Сите возила со кои располагаме се комплетно прегледани и сервисирани пред да бидат поставени на нашиот веб сајт. Кога купувате половно возило, треба да сте 100% сигурни дека се е во ред. Ние тоа го гарантираме!

Купи возило

Дали го продавате Вашето возило?

Доколку сте решени да го продадете Вашето возило ние сме тука веднаш да излеземе во пресрет. Доколку постигнеме договор, исплатата ја вршиме ВЕДНАШ!

Продади возило

Зошто да не одберете нас?

ПОЛЕСНО ФИНАНСИРАЊЕ

Нашиот оддел за финансии може да најде решенија за заштеда на вашите пари.

ШИРОК СПЕКТАР НА БРЕНДОВИ

Со робусен избор на популарни возила, како и водечки возила од Opel и Chevrolet.

ДОВЕРЛИВИ ОД СТРАНА НА ИЛЈАДНИЦИ

10 нови понуди секој ден. 350 понуди на сајтот, доверливи од заедницата од илјадници корисници.

АВТОМОБИЛСКИ СЕРВИС И ОДРЖУВАЊЕ

Нашиот сервисен оддел го одржува вашето возило за да остане безбедно на патот уште многу години.

Како ОМО ги набавува своите возила

” Возилата ги набавуваме од неколку лизинг платформи од Франција, Италија, Белгија и Германија. Тоа се возила од први сопственици кои ги возат на оперативен лизинг и после нивниот завршеток од лизинг компанијата ги купуваме по пат на лицитација. Секое возило во зависност од државата од каде доаѓа поседува одредена независна инспекциска check листа издадена од DEKRA или MACADAM. Листа во која детално е опфатена истрошеноста на возилото како и слики од внатрешноста и надворешноста каде може да се увидат сите недостатоци и мали гребки по каросеријата. Секако дека имаат комплетна историја на сервисирање од денот на првата регистрација. “

За било која информација.....
+389 (0) 2 2600 800