• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 18:00 | САБОТА: 08:00 – 14:00
 • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
 • +389 (0) 2 2600 800

Побарајте го

возилото кое најмногу Ви одговара

Opel Astra K 1.6cdti 110ks Edition Business MT
19
13 600€
Opel Astra K 1.6cdti 110ks Edition Business MT
 • 87.000
 • Дизел
 • 05/2019
Opel Grandland X 1.6 D120ks Business AT
20
17 500€
Opel Grandland X 1.6 D120ks Business AT
 • 144.000
 • 06/2018
Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 150КS Business 4motion AT
16
24 900€
Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 150КS Business 4motion AT
 • 126.000
 • Дизел
 • 11/2017
BMW X3 Xdrive 20D 190ks Business BVA8
21
34 500€
BMW X3 Xdrive 20D 190ks Business BVA8
 • 126.000
 • Дизел
 • 10/2019
BMW X2 sDrive18d Automatic
17
28 500€
BMW X2 sDrive18d Automatic
 • 85.000
 • Дизел
 • 05/2018
Land Rover Discovery 2.0 TD4 S AT
18
42 000€
Land Rover Discovery 2.0 TD4 S AT
 • 105.800
 • Дизел
 • 10/2017
Volvo S90 D3 Inscription Geatronic Business Luxury Line
19
31 300€
Volvo S90 D3 Inscription Geatronic Business Luxury Line
 • 122.000
 • Дизел
 • 05/2018
New Opel Grandland X 1.5 D 130 Edition Business MT
16
17 500€
New Opel Grandland X 1.5 D 130 Edition Business MT
 • 134.000
 • Дизел
 • 10/2020
Land Rover Range Rover Evoque 2.0 Td4 150cv Business Premium Pure Aut.
18
26 600€
Land Rover Range Rover Evoque 2.0 Td4 150cv Business Premium Pure Aut.
 • 124.000
 • Дизел
 • 12/2017
Opel Grandlland X 1.5 D Business AT6
18
20 300€
Opel Grandlland X 1.5 D Business AT6
 • 99.000
 • Дизел
 • 05/2019
Nissan X Trail 1.6 Dci 130 2wdBusiness MT
17
17 500€
Nissan X Trail 1.6 Dci 130 2wdBusiness MT
 • 142.000
 • Дизел
 • 06/2017
Volvo XC60 D4 AWD Geartronic Business
18
33 600€
Volvo XC60 D4 AWD Geartronic Business
 • 98.000
 • Дизел
 • 06/2018
Nissan Leaf 40kWh
26
24 800€
NISSAN Leaf 40 kWh Tekna
 • 16.000
 • Електрично
 • 01/2020
Land Rover Discovery 2.0 SD4 SE Automatic
18
44 500€
Land Rover Discovery 2.0 SD4 SE Automatic
 • 71.800
 • Дизел
 • 10/2017
Land Rover Range Rover Evoque 2.0 Td4 150ks Business Edition Se AT 30605
17
30 900€
Land Rover Range Rover Evoque 2.0 Td4 150ks Business Edition Se AT
 • 101.000
 • Дизел
 • 07/2017
BMW X3 Xdrive 20D 190ks Business BVA8
16
34 500€
BMW X3 Xdrive 20D 190ks Business BVA8
 • 126.000
 • Дизел
 • 10/2019
Volvo S90 D3 Mommentum AT
17
27 800€
Volvo S90 D3 Inscription Geatronic Business Luxury Line
 • 132.000
 • Дизел
 • 01/2017
Volvo S90 D3 Business Executive AT
19
27 900€
Volvo S90 D3 Business Executive AT
 • 156.000
 • Дизел
 • 11/2019
Opel CROSSLAND X 1.2 83ks Advance Mt5
15
14 500€
Opel CROSSLAND X 1.2 83ks Advance Mt5
 • 40.000
 • Бензин
 • 11/2020
Volvo XC40 D4 AWD Mommentum AT
21
31 400€
Volvo XC40 D4 AWD Mommentum AT
 • 141.000
 • 06/2019
Opel Mokka e Edition 50KWh
15
33 800€
Opel Mokka e Edition 50KWh
 • 216
 • Електрично
 • 02/2021
MG ZS-EV Comfort 45kw
15
25 700€
MG ZS-EV Comfort 45kw
 • 34.000
 • Електрично
 • 07/2020
Opel Mokka e Elegance 50KWh
16
38 900€
Opel Mokka e Elegance 50KWh
 • 100
 • Електрично
 • 06/2022
Fiat 500e France Edition 42KWh
19
29 900€
Fiat 500e France Edition 42KWh
 • 27.000
 • Електрично
 • 02/2021
Nissan e-NV200 Van 40Kwh
14
20 000€
Nissan e-NV200 Van 40Kwh
 • 41.000
 • Електрично
 • 04/2019
Opel Insignia Grand Sport 1.6 D 136KS Innovation Business AT
10
18 900€
Opel Insignia Grand Sport 1.6 D 136KS Innovation Business AT
 • 142.000
 • Дизел
 • 07/2019
Opel Corsa-e Edition
18
29 100€
Opel Corsa-e Edition
 • 8.300
 • Електрично
 • 01/2020

Какво возило сакате да купите?

Сите возила со кои располагаме се комплетно прегледани и сервисирани пред да бидат поставени на нашиот веб сајт. Кога купувате половно возило, треба да сте 100% сигурни дека се е во ред. Ние тоа го гарантираме!

Купи возило

Дали го продавате Вашето возило?

Доколку сте решени да го продадете Вашето возило ние сме тука веднаш да излеземе во пресрет. Доколку постигнеме договор, исплатата ја вршиме ВЕДНАШ!

Продади возило

Зошто да не одберете нас?

ПОЛЕСНО ФИНАНСИРАЊЕ

Нашиот оддел за финансии може да најде решенија за заштеда на вашите пари.

ШИРОК СПЕКТАР НА БРЕНДОВИ

Со робусен избор на популарни возила, како и водечки возила од Opel и Chevrolet.

ДОВЕРЛИВИ ОД СТРАНА НА ИЛЈАДНИЦИ

10 нови понуди секој ден. 350 понуди на сајтот, доверливи од заедницата од илјадници корисници.

АВТОМОБИЛСКИ СЕРВИС И ОДРЖУВАЊЕ

Нашиот сервисен оддел го одржува вашето возило за да остане безбедно на патот уште многу години.

Како ОМО ги набавува своите возила

” Возилата ги набавуваме од неколку лизинг платформи од Франција, Италија, Белгија и Германија. Тоа се возила од први сопственици кои ги возат на оперативен лизинг и после нивниот завршеток од лизинг компанијата ги купуваме по пат на лицитација. Секое возило во зависност од државата од каде доаѓа поседува одредена независна инспекциска check листа издадена од DEKRA или MACADAM. Листа во која детално е опфатена истрошеноста на возилото како и слики од внатрешноста и надворешноста каде може да се увидат сите недостатоци и мали гребки по каросеријата. Секако дека имаат комплетна историја на сервисирање од денот на првата регистрација. “

За било која информација.....
+389 (0) 2 2600 800