fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
16 Возила
Подреди според:
Најнов Оглас
Opel Insignia Grand Sport Dynamic MT
1
Opel Insignia Grand Sport Dynamic MT
Контактирајте нè за цена
2019
129,101 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Toyota C-HR Hybrid E-CVT Trend AT
1
Toyota C-HR Hybrid E-CVT Trend AT
Контактирајте нè за цена
2019
71,525 km
Автоматик
Бензин
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Opel Astra K Edition MT
1
Opel Astra K Edition MT
Контактирајте нè за цена
2017
150,080 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Volvo V40 D2 2.0 120ks  Business Plus MT
1
Volvo V40 D2 2.0 120ks Business Plus MT
Контактирајте нè за цена
2019
131,857 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
BMW Serie 2 Active Tourer 18d MT
1
BMW Serie 2 Active Tourer 18d MT
Контактирајте нè за цена
2018
170,000 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Toyota C-HR Hybrid  E-CVT Business Sport AT
1
Toyota C-HR Hybrid E-CVT Business Sport AT
Контактирајте нè за цена
2017
113,000 km
Автоматик
Хибрид
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Toyota C-HR Hybrid  E-CVT Active Sport AT
1
Toyota C-HR Hybrid E-CVT Active Sport AT
Контактирајте нè за цена
2017
98,000 km
Автоматик
Хибрид
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Opel Insignia Grand Sport Edition MT
1
Opel Insignia Grand Sport Edition MT
Контактирајте нè за цена
2018
169,535 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Opel Astra K Business MT
1
Opel Astra K Business MT
Контактирајте нè за цена
2018
154,940 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Opel Astra K Edtion MT
1
Opel Astra K Edtion MT
Контактирајте нè за цена
2019
132,181 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Opel Astra K Business MT
1
Opel Astra K Business MT
Контактирајте нè за цена
2018
119,541 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Nissan Leaf 30Kwh  AT
18
Nissan Leaf 30Kwh AT
€13.300
ABS , Bluetooth , CRUISE Control , ESP , HILL-HOLD Assist , Multimedia System , Автоматскa клима уред во две зони , Греачи на предни седишта , Екран на допир , Електрика на Волан , Електрични Прозори , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Камера , Поврзување преку Bluetooth , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2017
46,130 km
Автоматик
Електрично
Front Wheel Drive
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.