BMW 225 Activetourer Hybrid-Petrol Business AT

ABS • ESP • Crusise Control со функција за кочење • Airbag • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Седиша со лумбарна подршка на возач и совозач • Спортски Мултифункционален кожен волан со команди • Систем за навигација • Koнекција со smartphone • Паркинг сензори со PDC (park distance control) • Патен компјутер • Двозонска клима – климатроник • Автоматски менувач • Индикатор за притисок на пневматици • Радио CD • Isofix систем на задни седишта • Алуминиумски фелни • Сензор за дожд • Светла за магла • Автоматски пренос.

 

* Од технички причини може да има наведено повеќе или помалку опрема.

Цена 21 500 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 109.100
Гориво Хибрид
Мотор 1.5 225 ks
Боја Црна Металик
Прва регистрација 06/2016
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање