• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Ford Focus Trend 1.5vct 123ks MT

Основни податоци
Тип на возило Седан
километри 15000
Гориво Бензин
Мотор 1496 ccm i 123ks
Боја Бела
Прва регистрација 05/2019
WLTP N/A
Шифра бр. 12911
Дополнителна опрема
ABS • ESP • HLA – Помош при паркирање на нагорнина • Airbag – предни и странични воздушни перничиња и воздушни завеси • LED дневни светла • Мануелна Клима Уред • Ел на предни и задни прозорци • Радио со Bluetooth и 6 звучници + команди за радиото на волан • Електронска рачна сопирачка • Темпомат • Централно заклучување na далечинско • Drive mode (Normal, Eco, Sport) • Резервно тркало.  • Возилото е купено во Македонија и регистрирано во овластен сервис.  • Регистрирано до 05/2022.