• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
26 600€

Land Rover Range Rover Evoque 2.0 Td4 150cv Business Premium Pure Aut.

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 124.000
Гориво Дизел
Мотор 1990ccm 150KS
Боја Бела
Прва регистрација 12/2017
WLTP N/A
Шифра бр. SLG009
Дополнителна опрема
ABS • ESP • BAS • ASR • 7 x Airbag • Cruise Control • Сензор за дожд • Bi-Xenon светла • LED дневни светла • LED задни светла • Terrain Response систем за управување на различен терен • Кожен волан со команди • Автоматска клима уред во две зони • Екран на допир со вграден систем за навигација • Електрично подигање на предни и задни прозорци • Радио MP3 • Bluetooth • USB порта • Паркинг сензори напред и позади • Задна паркинг камера • Алуминиумски фелни • Автоматски менувач.
ankara escort