• Пон – Пет: 08:00 – 18:00 | Сабота: 08:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Ampera -e Innovation 60KW

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 51.000
Гориво Електрично
Мотор 60 KW / 150 KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 12/2017
Шифра бр. 82734
Дополнителна опрема