Opel Combo 1.3cdti L1H1

Опрема

  • ABS
  • Airbag за возач и совозач
  • Серво волан со команди
  • Радио CD
  • Клима уред
  • Електрика на предни прозорци
  • Електрично подесување на ретровизори
  • Централно заклучување
  • USB приклучок
  • Странична клизна врата
Цена 7 490€
со ДДВ
Каросерија Товарно
Поминати километри 148.000
Гориво Дизел
Мотор 1.3 90 ks
Година 2014
Боја Бела