Opel Combo 1.3cdti L1H1

Опрема

 • ABS
 • Airbag за возач и совозач
 • Серво волан со команди
 • Радио CD
 • Клима уред
 • Електрика на предни прозорци
 • Електрично подесување на ретровизори
 • Централно заклучување
 • USB приклучок
 • Странична клизна врата
 • Гратис регистрација
Цена 7 190€
со ДДВ
КаросеријаТоварно
Поминати километри148.000
ГоривоДизел
Мотор1.3 90 ks
Година2014
БојаБела