Opel Corsa 1.2 80ks Edition

Опрема

  • ABS
  • Airbag
  • Електрика на предни прозорци
  • Електрично подесување на ретровизори
  • Патен компјутер
  • Клима Уред
  • Радио CD 30
  • Централно заклучување со далечинско

Регистрирано со зелен картон до 06.2020

Цена 3 500€
КаросеријаHatchback
Поминати километри159.000
ГоривоБензин
Мотор1.2 80 ks
Година2008
БојаСива металик
Регистрација06.2020