Opel Insignia ST 1.6cdti 136ks Business MT

ABS • ESP • Airbag x 6 • Cruise Control • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Мултифуинкционалек кожен волан со команди • Патен компјутер • Автоматска клима уред • Start-Stop функција • Систем за навигација • Паркинг сензори со PDC (Park Distance Control) • Isofix систем на задни седишта • Радио со 8” Intellilink екран на допир • Магленки • Пакет за внатрешно осветлување • Автоматско менување на светло со детектор за тунел • Електрохроматски ретровизор • Сензор за дожд • Електрична сопирачка за паркинг • Дневни LED светла.

• Од технички причини може да има повеке или помалку опрема.

Цена 10 000 €
со ДДВ
Каросерија Караван
километри 81.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 136KS
Боја Црна Металик
Прва регистрација 11/2015
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање