• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Peugeot 3008 Active Business 1.6 Bluehdi 120ks MT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 129000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 120 ks
Боја Сина металик
Прва регистрација 07/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 728678
Дополнителна опрема
ABS • CDS • ASR • AFU • REF • Hill assist • Двозонски автоматски клима уред • Aлуминиумски фелни • Електрични подигнувачи на предни и задни стакла • Peugeot i-Cockpit со дигитален 12,3”TFT возачки екран во боја • Препознавање на сообраќајни знаци за ограничување • темпомат со ограничување на брзина • Електришна сопирачка за паркирање • Преден наслон за раце • Радио уред – МР3 • USB • Bluethoot handsfree и мултифункционален кожен волан • Електрично подесување на ретровизори • LED дневни светла • магленки • навигација • Isofix прицрствуваши х3 • Предни и задни паркинг сензори • START – STOP • Дополнително затемнети задни стакла • 3 х 12V прилкучоци • повеќенаменски екран на допир • LED внатрешно осветлување.