Skoda Super B 1.6 CRTDI 105KS DSG 7 Elegance 5D

ABS • ESP • Cruise Control • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрика на ретровизори • Греачи на ретровизори • Мултифункционален кожен волан со команди • Кожен ентериер во беж боја • Систем за навигација • Конекција со Smartphone • Електрика на седишта со меморија • Греачи на сите седишта • Двозонска клима – климатроник • Радио cd • Сончев кров • Завеси на задни стакла • Led светла • Индикатор за притисок во пневматици • Предни и задни паркинг сензори • Park Assist • 17’ Aлуминиумски фелни • Магленки • Сензор за дожд • Сензор за светло • Патен компјутер.

 

* Од технички причини може да има наведено повеќе или помалку опрема.

Цена 14 900 €
со ДДВ
Каросерија Седан
километри 137.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 105 ks
Година 2014
Боја Беж Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање