fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
4 Возила
Подреди според:
Најнов Оглас
Nissan Leaf 30Kwh  AT
18
Nissan Leaf 30Kwh AT
€13.300
ABS , Bluetooth , CRUISE Control , ESP , HILL-HOLD Assist , Multimedia System , Автоматскa клима уред во две зони , Греачи на предни седишта , Екран на допир , Електрика на Волан , Електрични Прозори , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Камера , Поврзување преку Bluetooth , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2017
46,130 km
Автоматик
Електрично
Front Wheel Drive
MG ZS-EV Comfort 45K Kwh  AT
15
MG ZS-EV Comfort 45K Kwh AT
€25.700
ABS , AirBag , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , CRUISE Control , ESP , Автоматски клима уред , Алуминиумски Бандажи , Екран на допир , Електрична рачна , Електрични Прозори , Кожен Волан , Команди на Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Сензори Позади , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2020
34,299 km
Автоматик
Електрично
Front Wheel Drive
Nissan Leaf Acenta 40 Kwh AT
25
Nissan Leaf Acenta 40 Kwh AT
€19.600
ABS , AirBag , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , Blind Spot Monitor , Bluetooth , CRUISE Control , ESP , FRONT Assist , HILL-HOLD Assist , LANE Assist , LED дневни светла , Автоматскa клима уред во две зони , Борд Компјутер [КОЛОР] , Греачи на предни седишта , Мерач на Притисок во Гуми , Паркинг Камера , Паркинг Сензори Позади , Сензори за Дожд ,
2018
28,369 km
Автоматик
Електрично
Front Wheel Drive
Fiat 500e France Edition 42KWh
19
Fiat 500e France Edition 42KWh
€24.500
10,25" Екран на допир , ABS , ACTIVE BRAKE ASSIST , AirBag , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , CRUISE Control , Driving Assistant , ESP , HILL-HOLD Assist , KeyLess Access , LANE Assist , VOICE ASSISANT , Автоматскa клима уред во две зони , Алуминиумски Бандажи , Електрични Прозори , Кожен Волан , Команди на Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , ПАНОРАМСКИ Сончев Кров , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади , Централна Брава ,
2021
31,300 km
Автоматик
Електрично
Front Wheel Drive
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.