fbpx

Филтри

Возила Ресетирај

Марка

Марка

Модел

Модел

Гориво

Гориво

Трансмисија

Трансмисија

Возила

Возила
Ресетирај
More filters
Спореди
3 Возила
Подреди според:
Најнов Оглас
Opel Insignia Sports Tourer SW AT
1
Opel Insignia Sports Tourer SW AT
Контактирајте нè за цена
2019
102,263 km
Автоматик
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Opel Insignia Sports Tourer SW AT
1
Opel Insignia Sports Tourer SW AT
Контактирајте нè за цена
2019
160,180 km
Автоматик
Дизел
Front Wheel Drive
Контактирајте нè за цена
Opel Astra K SW Business MT
17
Opel Astra K SW Business MT
€9.800
ABS , AirBag , ANDROID Auto , APPLE CarPlay , CRUISE Control , ESP , LED дневни светла , Алуминиумски Бандажи , Греење на ретровизори -ел.прилагодливи , Екран на допир , Електрични Прозори , Електрични Ретровизори , Команди на Волан , Магленки , Мерач на Притисок во Гуми , Навигационен Систем , Паркинг Камера , Паркинг Сензори Напред , Паркинг Сензори Позади , Поврзување преку Bluetooth , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2019
143,117 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.