fbpx
MG ZS-EV Comfort 45K Kwh AT
MG ZS-EV Comfort 45K Kwh AT
€25.700
Drive Type:
Front Wheel Drive
Трансмисија:
Автоматик
Doors:
5-door
VIN:
028852
Offer ID #24858
Offer ID #24858
ABS
AirBag
ANDROID Auto
APPLE CarPlay
CRUISE Control
ESP
Автоматски клима уред
Алуминиумски Бандажи
Екран на допир
Електрична рачна
Електрични Прозори
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на Притисок во Гуми
Навигационен Систем
Паркинг Сензори Позади
Сензори за Дожд
Централна Брава

Возилото располага со..

✅ Прва регистрација 07/2020

✅ Интернационална верификација за квалитет

✅ Комплетна сервисна историја

✅ Редовно  сервисирани возила

✅ Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,075216809 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

MG ZS-EV Comfort 45K Kwh AT

€25.700
Марка:
MG
Модел:
ZS - EV
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2020
Километри:
34,299 km
Гориво:
Електрично
Моќност:
105kW
VIN:
028852

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.