fbpx
Nissan Leaf 30Kwh AT
€13.300
Drive Type:
Front Wheel Drive
Трансмисија:
Автоматик
Doors:
5-door
VIN:
SAG032
Offer ID #24874
Offer ID #24874
ABS
Bluetooth
CRUISE Control
ESP
HILL-HOLD Assist
Multimedia System
Автоматскa клима уред во две зони
Греачи на предни седишта
Екран на допир
Електрика на Волан
Електрични Прозори
Мерач на Притисок во Гуми
Навигационен Систем
Паркинг Камера
Поврзување преку Bluetooth
Сензори за Дожд
Централна Брава

Возилото располага со..

✅ Прва регистрација 10/2017

✅ Интернационална верификација за квалитет

✅ Комплетна сервисна историја

✅ Редовно  сервисирани возила

✅ Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

☎ 𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,075216809 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

Nissan Leaf 30Kwh AT

€13.300
Марка:
Nissan
Модел:
Leaf 30kwh
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2017
Километри:
46,130 km
Гориво:
Електрично
Моќност:
80kW
VIN:
SAG032

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.