fbpx

Our offer

Opel Insignia Grand Sport Dynamic MT
Контактирајте нè за цена
2019
129,101 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Peugeot 2008 Allure AT
Контактирајте нè за цена
2020
87,094 km
Автоматик
Дизел
Front Wheel Drive
Toyota C-HR Hybrid E-CVT Trend AT
Контактирајте нè за цена
2019
71,525 km
Автоматик
Бензин
Front Wheel Drive
Opel Astra K Edition MT
Контактирајте нè за цена
2017
150,080 km
Мануелен
Дизел
Front Wheel Drive
Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

+38975216809

Copyright © 2021. All rights reserved.