• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

BMW X1 Xdrive 18d Business Advantage AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 138.000
Гориво Дизел
Мотор 1995ccm 150KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 08/2019
WLTP N/A
Шифра бр. SAH009
Дополнителна опрема