• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Volvo XC60 2.0 197ks B4 AWD Business Plus AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 142.000
Гориво Дизел
Мотор 1969ccm 197KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 03/2020
WLTP N/A
Шифра бр. MMH016
Дополнителна опрема