• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Mercedes Benz A – Klasse A 180D Business AT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 124.000
Гориво Дизел
Мотор 1461ccm 116KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 11/2018
WLTP N/A
Шифра бр. MMH029
Дополнителна опрема