• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Peugeot 3008 BlueHDi 130ks Business AT8

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 123.000
Гориво Дизел
Мотор 1499ccm 130KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 05/2019
WLTP N/A
Шифра бр. 09288
Дополнителна опрема