• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Volvo XC60 2.0 190ks D4 AWD Business AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 92.000
Гориво Дизел
Мотор 1969ccm 190KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 11/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 014282
Дополнителна опрема
ankara escort