• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Crossland X 1.6cdti 101ks Innovation MT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 105.000
Гориво Дизел
Мотор 1560ccm 101KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 07/2018
WLTP N/A
Шифра бр. MMH017
Дополнителна опрема