• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
10 200€

Opel Astra K SW 1.6cdti 110ks Business MT

Основни податоци
Тип на возило Караван
километри 143.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 110KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 01/2019
WLTP N/A
Шифра бр. MMH026
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Crusise Control • Airbag - предни странични и кровни завеси • Eлектрика на предни и задни прoзорци • Електрично подесување на ретровизори • Греачи на ретровизори • Kлима уред • Радио Intellilink со интегриран систем за навигација • Android Auto • Apple CarPlay • Bluetooth • Патен компјутер • Дневни LED предни светла • Мултифункционален волан со команди • Наслон за рака • Isofix систем на задни седишта • Магленки • Сензор за светло • Паркинг сензори напред и позади • Задна паркинг камера • Автоматско севтло за тунел детектор • Сензор за дожд • Aлуминиумски фелни.
ankara escort