• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
13 500€

Opel Astra K 1.5D Turbo 105ks Edition MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 121.000
Гориво Дизел
Мотор 1496ccm 105KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 02/2020
WLTP N/A
Шифра бр. MMH022
Дополнителна опрема
ABS • ESP •  Crusise Control • Airbag - предни странични и кровни завеси • Eлектрика на предни и задни прoзорци • Електрично подесување на ретровизори • Греачи на ретровизори • Kлима уред • Радио Intellilink со интегриран систем за навигација • Bluetooth • Патен компјутер • Дневни LED предни светла • Мултифункционален волан со команди • Наслон за рака • Isofix систем на задни седишта • Магленки • Сензор за светло •Паркинг сензори напреди позади со графички приказ • Задна паркинг камера • Автоматско севтло за тунел детектор • Сензор за дожд.