• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Volvo XC60 2.0 197ks B4 AWD Business Plus AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 108.000
Гориво Дизел
Мотор 1969ccm 197KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 11/2019
WLTP N/A
Шифра бр. SLH012
Дополнителна опрема