• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Astra K SW 1.6cdti 110ks Business MT

Основни податоци
Тип на возило Караван
километри 143.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 110KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 01/2019
WLTP N/A
Шифра бр. MMH026
Дополнителна опрема