• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
30 400€

Audi Q5 2.0 TDI 190ks Business Quattro S tronc

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 129.000
Гориво Дизел
Мотор 1968ccm 190KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 12/2018
WLTP N/A
Шифра бр. SAH001
Дополнителна опрема
ABS • ESP • 6xAirbag • Cruise Control • Mултифункционален кожен волан со команди • Електрично подигање на предни и задни прозорци • Електрика на ретровизори • Централна брава • Борд компјутер • Радио • Систем заз навигација • Клима уред • Паркинг сензоири • Паркинг сензори позади • Park Pilot • LED пакет • Start - Stop систем • Аudi Drive Select • Hill - Hold Assist • Индикатор за притисок во пмневматици • Isofix сиситем на задни седишта • Електрично кревање на багажникот • Хрон кровни носачи • Алуминумски фелни.
ankara escort