• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Insignia Sport Tourer 1.6 cdti 136ks Edition AT

Основни податоци
Тип на возило Караван
километри 137.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 136KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 11/2018
WLTP N/A
Шифра бр. MMG012
Дополнителна опрема