• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Jaguar F-PACE 2.0D i4 241ks PRESTIGE AWD AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 103.000
Гориво Дизел
Мотор 1999ccm 241KS
Боја Бела
Прва регистрација 11/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 69044
Дополнителна опрема