• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Land Rover Range Rover Velar 2.0 D I4 180 R-Dynamic 4WD AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 102.000
Гориво Дизел
Мотор 1999ccm 180KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 01/2020
WLTP N/A
Шифра бр. 63318
Дополнителна опрема