• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Land Rover Range Rover Velar 2.0 TD4 180ks R-Dynamic 4WD

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 85.000
Гориво Дизел
Мотор 1999ccm 180KS
Боја Бела
Прва регистрација 11/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 86357
Дополнителна опрема