• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

LAND ROVER RANGE ROVER VELAR 2.0 TD4 S 4WD Auto

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 94.000
Гориво Дизел
Мотор 1999ccm 180KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 03/2019
WLTP N/A
Шифра бр. SAG026
Дополнителна опрема