• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Volvo V60 2.0 150ks D3 AWD Mommentum AT

Основни податоци
Тип на возило Караван
километри 152.000
Гориво Дизел
Мотор 1969ccm 150KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 11/2019
WLTP N/A
Шифра бр. MMH015
Дополнителна опрема