• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Land Rover Range Rover Evoque 2.0 Td4 180ks SE AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 128.000
Гориво Дизел
Мотор 1999ccm 180KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 03/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 224820
Дополнителна опрема