• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Insignia Grand Sport 1.6 cdti 136 ks Innovation MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 105.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 100KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 01/2019
WLTP N/A
Шифра бр. MMH018
Дополнителна опрема