• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

VW Passat B7 2.0TDI 140 KS

Основни податоци
Тип на возило Седан
километри 205.000
Гориво N/A
Мотор 1986ccm 140KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 07/2011
WLTP N/A
Шифра бр. 00001
Дополнителна опрема
АBS •  ESP  •  Темпомат • Кожен Серво волан • Електрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Hill-Hold Assist • Двозонска клима - климатроник • Start - Stop систем • Ел.рачна сопирачка • Радио CD • Патен компјутер • Паркинг сензори напред и позади • Магленки • Алуминиумски фелни.  • Возилото е регистрирано до 08,2023  • Oд технички причини може да има повеќе или помалку опрема.
ankara escort